ZAŽITE ANGLIČTINU

Vítame Vás na stránke našej jazykovej školy. Ako už sám náš názov hovorí, učíme „každodennú angličtinu“ metódou – zažite ju, naučte sa ju (live it, learn it). Vyučovanie prebieha v anglickom jazyku, v prípade detí a mierne pokročilých so zahraničným lektorom, konverzačným spôsobom ako pri osvojovaní si rodného jazyka. Spoločným úsilím, v príjemnom priateľskom prostredí, pri káve alebo anglickom čaji sa nám darí dosahovať vynikajúce výsledky. Pre študentov je k dispozícii občerstvenie a taktiež veľká knižnica aby sa mohli anglickému prostrediu vystaviť čo najviac a nasávať ho nielen aktívne ale aj pasívne.

NAUČTE SA JU

Naši zahraniční lektori sú vysokoškolsky vzdelaní pedagógovia (všetci lektori pochádzajú z Anglicky hovoriacich krajín, niektorí majú dokonca slovenské korene) pracujúci súbežne na bilingválnych gymnáziách, predškolských zariadeniach s vyučovacím jazykom anglickým a stredných školách. Neuplatnili sa u nás iba kvôli svojej dlhoročnej praxi, tímovému duchovi, profesionálnemu a zodpovednému prístupu ale držte sa, oni majú fakt radi svoju prácu!

POUŽÍVAJTE JU

Anglický jazyk, ako aj iné znalosti, si vyžaduje prax. Komunikáciu si môžete nacvičiť aj so slovenským lektorom, ale v anglickom prostredí to ide predsa len rýchlejšie a kvalita je neporovnateľná. Nemusíte nikam cestovať, simulujte si anglické prostredie priamo v Nitre. S nami sa nielen dohovoríte, ale budete cudzincom rozumieť a vedieť prirodzene vo všetkých situáciách reagovať.

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS?

Ponuka jednotlivych kurzov

Fotogaléria

Referencie

Výborní native lektori, osobitný prístup ku každému študentovi, maximálna ochota pri ladení rozvrhu na semester, priania formou sms adresne študentom a ich rodičom ( pri príležitosti priania pekných prázdnin, Haloweenu, ...), tematické a aktuálne hodiny, veľa pomôcok, tvorivosť a zábava na hodinách a hlavne - moja dcéra chodí z KAŽDEJ hodiny s tým, že bolo SUPER! Katarína
Pre deti to najlepšie čo v Nitre nájdete a ešte aj za rozumnú cenu! Miriama
Úžasný prístup, oduševnili ľudia, ktorí urobia maximum, aby sa prispôsobili individuálnym požiadavkám, vynikajúce jazykové schopnosti, vrele odporúčam! Petra

Kontakt

Škola sídli v historickom centre mesta, v The English Center, kde v spolupráci so školou pre dospelých ovládajúcich angličtinu na vysokej úrovni - CANADIAN LANGUAGE SCHOOL, vytvára ideálne prostredie pre výuku všetkých vekových kategórií, úrovní ovládania jazyka a pracovnej vyťaženosti. Vyučovanie prebieha v každý pracovný deň od skorých ranných hodín do neskorého večera.

  Everyday ENGLISH s.r.o.

  Kupecká 6
  Nitra, 949 01
  Tel: +421 905 209 366
  info@everydayenglish.sk

  IČO: 50 260 219
  DIČ: 2120247239
  Otváracia doba:
  Po – Ne: 7:00-22:00

  Facebook